zapraszamy do współpracy


Celem Spółki jest obecność marki KANTOR POLSKI w każdym większym mieście na terenie całego kraju. Dlatego zachęcamy właścicieli kantorów do nawiązywania z nami współpracy.

Naszym założeniem jest praca nad integracją środowiska kantorów oraz jego skuteczna promocja na zewnątrz. Osiągamy to dzięki wspólnej marce KANTOR POLSKI – która stała się synonimem jakości oferowanych usług. Dzięki niej Państwa klienci zyskają dostęp do szybkich i bezpiecznych usług finansowych bez konieczności wizyt w banku czy na poczcie.

Nie bez znaczenia jest fakt, iż nasze działania są wspierane przez Stowarzyszenie Właścicieli Kantorów i Lombardów, więc ludzi, którzy najlepiej znają realia pracy kantorów.

Zachęcamy do zapoznania się z dalszymi informacjami dotyczącymi nawiązania współpracy, aby przekonać się, jak niewiele trzeba by stać się konkurencyjnym na lokalnym rynku.


współpracaPodstawą współpracy jest Umowa Franchisingu i Zlecenia zawarta pomiędzy Spółką Kantor Polski a kantorem wymiany walut.

Umowa zawarta z jednym podmiotem umożliwia funkcjonowanie kilku punktów sprzedaży. Wszystkie kantory współpracujące w ramach zawartej umowy występują pod wspólnym szyldem KANTOR POLSKI oraz oferują ten sam wachlarz usług finansowych.

Zobowiązujemy się do należytego przeszkolenia pracowników kantoru bezpośrednio na miejscu.

Przestrzegamy zasady pierwszeństwa na danym obszarze. Oznacza to, że nie będziemy uruchamiać kilku punktów KP na tej samej ulicy czy nawet w bliskiej okolicy bez zgodny kantorów już funkcjonujących.

W ramach podpisanej umowy dostarczamy wszelkie materiały reklamowe jak również przygotowujemy projekty wizualizacji zewnętrznej do akceptacji ze strony właściciela danego kantoru.


Nawiązując współpracę otrzymują Państwo do sprzedaży proste w obsłudze usługi finansowe. Jak wiadomo nowe usługi to nowi klienci, którzy np. opłacając rachunki będą odwiedzać kantor cyklicznie.

Dodatkowe usługi sprawią, iż pozyskają Państwo dla swojej podstawowej usługi, wymiany walut, nowych klientów a ci obecni dostrzegą innowacyjność prowadzonej rozszerzonej działalności.

Nowe usługi w ofercie kantoru to podkreślenie Państwa starań do wychodzenia naprzeciw potrzebom klientów jak również gwarancja jakości i bezpieczeństwa oferowanych produktów finansowych. To również pewność, iż przystosowują się Państwo do zmieniającej się sytuacji ekonomicznej.

Stajecie się Państwo tym samym bardziej konkurencyjny na lokalnym rynku usług walutowych oraz jesteście pewni, iż będziecie mieli dostęp do nowych usług jakie planujemy wdrożyć w najbliższym czasie. Zapewniamy, iż będą one dopasowane do charakteru prowadzonej już w kantorze działalności.

Oprócz zadowolenia ze strony swoich klientów otrzymują również Państwo wymierne korzyści finansowe oraz brak konieczności rejestracji w Biurze Usług Płatniczych.


Aby nawiązać kontakt prosimy o przesłanie mailem lub przekazać telefonicznie podstawowe informacje o kantorze:

  • adres korespondencyjny
  • numer telefonu
  • imię i nazwisko właściciela kantoru / osoby do kontaktu

Po otrzymaniu danych teleadresowych skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, który przedstawi wszystkie informacje dotyczące procedury nawiązania współpracy oraz odpowie na wszelkie pytania. W przypadku decyzji o podjęciu współpracy wspólnie ustalimy: termin wizyty pracownika Kantoru Polskiego w Państwa kantorze oraz dogodny termin i miejsce niezbędnych szkoleń.

Warunkiem podpisania Umowy jest skompletowanie wszystkich wymaganych dokumentów firmy oraz dokumentów pracowników upoważnionych do wykonywania czynności określonych w umowie.

Warunkiem uruchomienia sprzedaży produktów finansowych w kantorze jest:

  • podpisanie umowy
  • przeszkolenie pracowników w zakresie oferowanych produktów
  • wpłacenie określonej umową opłaty wpisowej

Zapraszamy do KONTAKTU! --